Робоча зустріч

На виконання листа Департамента соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації від 26.12.2017 року № 01-40/05/16322,з метою надання методичної допомоги в роботі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради 19 січня 2018 року була проведена робоча зустріч представників Харківського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради ради, на якій були розглянуті питання :

Реалізація завдань та функцій, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про стан і причини виробничого травматизму в 2017 році,  заходи щодо його профілактики. Дотримання вимог безпеки під час виконання робіт.

Розслідування та облік нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого Постановою КМУ від 22 березня 2001р. № 270. Охорона паці жінок, інвалідів: своєчасне проведення медичних оглядів працівників; навчання з питань охорони праці .

Направлення коштів на Комплексні заходи щодо досягнення нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.

Порядок та терміни проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих та важких умовах праці.

Управління соціального захисту населення.

Відділ з питань праці та зайнятості населення

Дата публікації: 08:47 30.01.2018