Умови проведення конкурсу фотографій

«Молодість – активність, креативність!» (до Дня Молоді):

-Організатор конкурсу – Комунальний заклад «Люботинський міський будинок культури Люботинської міської ради Харківської області».
-Учасники конкурсу – молодь Люботинської територіальної громади віком від 14 до 35 років включно.
-Місце проведення - facebook сторінка Люботинського міського будинку культури https://www.facebook.com/groups/lmbk92a/
-Умови участі: на фотографії повинен бути зображений учасник під час будь-якої діяльності, кожен учасник виставляє свою фотографію у коментарі до посту під назвою «Роботи учасників конкурсу фотографій «Молодість – активність, креативність!» (до Дня Молоді)». Кожен учасник може виставити не більше трьох фотографій. Фотографії повинні відповідати загальноприйнятим морально-етичним нормам.
-Визначення переможців – Переможці конкурсу визначаються відкритим онлайн-голосуванням, шляхом підрахунку «лайків» під кожною фотографією. 1 місце посідає учасник, фотографія якого отримала найбільшу кількість «лайків». 2 та 3 місця посідають учасники, фотографії яких отримали відповідно другу та третю найбільшу кількість «лайків». Голосування триває з  01 по 10 серпня. Закриття голосування 15.00 10 серпня.
-Підсумки конкурсу – Оголошення переможців відбудеться 11 серпня на сторінці facebook Люботинського міського будинку культури. Учасники, які посіли 1,2,3 місця отримують дипломи та цінні подарунки.
-Телефон для довідок 096-177-62-15 Лілія.
Альбом:
Дата публікації: 15:01 31.07.2023