ЗВІТ КЖРЕП

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 22.01.2018 року по 26.01.2018 року з обслуговування житлових будинків:

Звіт про проведену роботу
Люботинським  КЖРЕП ЛМРХО з 22.01.2018 року  по 26.01.2018 року  з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Злагоди,9, вул. Р.Тичинського,1,2б,м-в. Барабашово поле, Шевченківський м-в,вул. Гавенко,10а,вул. Деповська,52,54,58,58а, вул. Дмитрівська,51,53,вул. Світла,7,11,14,вул. Слобожанська, 28–25,15м3(по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження представниками підприємства та міської ради технічного стану нежитлової будівлі по вул. Слобожанська,41/2-1.

3.Проведено комісійне обстеження та кронування гілок аварійного дерева біля житлового будинку по вул. Гавенко,2.

4.Проведено комісійне обстеження представниками підприємства підвального приміщення житлового будинку по вул Шевченко,31 з приводу відновлення освітлення місць загального користування.

5.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового  будинку  по  вул. Будівельна,5(щитова) на звернення мешканців (кв.- 4,кв.-7).
6.Виконанороботи  по  ремонту вхідних під’їздних дверей (ремонт кодового замку)житлових будинків за адресою пл.Театральна,5(1під.),вул. Ціолковського,9(1під.),вул. Будівельна,5на звернення  мешканців.
7.Виконано роботи з  зняття  показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  січень  місяць 2017року.
8.Виконанороботи по ремонту вікон(заміна скла)  будівлі по вул. Слобожанській,41/2-1.
9.Виконуються підготовчі роботи доремонтних робіт внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового  будинку  по  вул. Будівельна,15(підвал).
10.Проведено роботу з боржниками за послуги з утримання житлових будинків.
11.Виконано  поточні роботи  по  заявкам  мешканців:

-  виконані роботи по прочистці внутрішньо будинкової мережі водовідведення  житлового будинку за адресою вул. Ціолковського,3 (кв.3-1під.),вул. Гавенко,10а(4під).;

- виконано роботи по заміні ламп місць загального користування по житловим будинкам по вул. Ціолковського,8 (1під.,2під.),вул. Ціолкоівського,1(1під.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                   П.О.Ткаченко
Дата публікації: 15:40 26.01.2018