Дорогі наші діти!

Щиро вітаю вас із святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Традиційно цього дня для дітей нашої громади щороку відбувалося велике свято дитинства. Але війна змінила життя українців. Вона вкрала в українських дітей відчуття повної безпеки, можливість жити, радіти кожному дню, не остерігаючись сигналів тривоги. Але діти не повинні знати, що таке жахіття війни. І сьогодні вся країна єдиним фронтом бореться проти ворога, бо захищати дітей – це мати майбутнє країни. Тож усіма своїми діями дорослі українці наближають Перемогу над спільним ворогом і підтримують наших героїв-захисників.
   Дорогі хлопчики та дівчатка, прийміть найщиріші привітання і побажання мирного неба, здоров’я, радості, безтурботного дитинства та люблячих батьків поруч. Нехай ваші найзаповітніші мрії збуваються в мирній Україні, ви – юне покоління нескореного народу.
Перемоги і миру!
З любов’ю міський голова Леонід Лазуренко