Щодня о 9:00 Виконавчий комітет міської ради разом із всією країною загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує пам’ять українців, військових і цивільних, які могли б ще жити, якби росія не почала цю війну. Не дамо їм бути забутими. Ніколи.
Додано: 08:50 03.06.2024
Герої не вмирають!
Щодня о 9:00 Виконавчий комітет міської ради разом із всією країною загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує пам’ять українців, військових і цивільних, які могли б ще жити, якби росія не почала цю війну. Не дамо їм бути забутими. Ніколи.
Додано: 08:59 20.05.2024
Герої не вмирають!
Щодня о 9:00 Виконавчий комітет міської ради разом із всією країною загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує пам’ять українців, військових і цивільних, які могли б ще жити, якби росія не почала цю війну. Не дамо їм бути забутими. Ніколи.
Додано: 08:59 13.05.2024
Звернення Президента України з нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Слава Україні!
Додано: 10:08 08.05.2024
Герої не вмирають!
Щодня о 9:00 Виконавчий комітет міської ради разом із всією країною загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує пам’ять українців, військових і цивільних, які могли б ще жити, якби росія не почала цю війну. Не дамо їм бути забутими. Ніколи.