Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Соціально-економічний розвиток міста
Посилання
Пошук
Електронні петиції
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
Публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води

Відомий філософ українського походження, один із засновників Української академії наук, академік В.І. Вернадський зазначаючи значення води у виникнення життя казав: „Вода без життя в біосфері невідома”.

Впродовж життя людина в середньому випиває близько 75 т води. За висновкам Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80 % відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води.

До повноважень органів місцевого самоврядування належать здійснення контролю за якістю питної води. Зокрема ст. 9 ЗУ «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» зазначає: « У разі, коли питна вода має відхилення за показниками від державного стандарту, органи місцевого самоврядування інформують споживачів через засоби масової інформації про її якість та вживають заходів, пов'язаних з відверненням загрози здоров'ю людей.»

Беручи до уваги вищевикладене пропоную публікувати на офіційному сайті міської ради копії документів щодо якості питної води не пізніше ніж за п'ять днів з моменту їх отримання міською радою, виконавчим органом міської ради, ради або підприємствами які підзвітні міській раді.

57
дн. залишилось
Підписів:
65
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 18.01.2018
Петиція № 5
Автор: Бушковський Віталій Володимирович

Ще петицій
Версія для слабо- зорих