Електронні петиції Порядок розгляду петицій
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
За створення на території Люботинської міської ради Харківського району системи поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів.

Небезпечні відходи у складі побутових відходів — відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках і мають такі фізичні, хімічні, біологічні чи інші небезпечні властивості, які створюють або можуть створити значну небезпеку для навколишнього природного середовища або здоров’я людини та які потребують спеціальних методів і засобів поводження з ними.

На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів елементи живлення, ртутні лампи та термометри, швидко руйнуються, а речовини, які є в їхньому складі, випаровуються та вимиваються. Дані відходи потребують спеціальних умов поводження, підлягають переробленню та утилізації.

Закон України «Про місцеве самоврядування», наділяє органи місцевого самоврядуваннями повноваженнями, щодо поводження з побутовими відходами на своїй території, зокрема Стаття 30. Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв'язку:

а) власні (самоврядні) повноваження:

- вирішення питань поводження з побутовими відходами…

- затвердження схем санітарного очищення населених пунктів та впровадження систем роздільного збирання побутових відходів

Відповідно до ст.35-1 ЗУ «Про відходи» Вимоги щодо поводження з побутовими відходами:

«Поводження з побутовими відходами здійснюється відповідно до державних норм, стандартів і правил.

Небезпечні відходи у складі побутових відходів збираються окремо від інших видів побутових відходів, а також мають відокремлюватися на етапі збирання чи сортування та передаватися спеціалізованим підприємствам, що одержали ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.»

Розпорядження КМУ від 08.11.2017 №820-р “Про схвалення Національної стратегії поводження з відходами в Україні до 2030 року” визначає загальні заходи у сфері управління відходами у цілому та спеціальні заходи у сфері управління окремими видами відходів.

Спеціальними заходами, між інших, є:

1. У сфері твердих побутових відходів

- запровадження роздільного збирання та поводження з окремими небезпечними компонентами небезпечних відходів

2. У сфері небезпечних відходів

- створення централізованих потужностей для поводження з небезпечними відходами, що включатиме, зокрема:

створення системи збирання та транспортування небезпечних відходів;

З метою реалізації на практиці зазначених норм законів та нормативно-правових актів, та запобігання потрапляння шкідливих речовин у повітря, воду або ґрунт, що завдає значної шкоди навколишньому середовищу, ПРОПОНУЄМО:

1) Провести роботу зі встановлення контейнерів для збору небезпечних відходів у складі побутових (для збору відпрацьованих елементів живлення, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп) по місту та по старостинському округу Люботинської міської ради, місця встановлення визначити за погодженням зі старостами (за наявності) і депутатами місцевої ради та надавачем послуг з вивезення ТПВ від населення.

2) Для обслуговування контейнерів задіяти компанію, що визначена органом місцевої влади надавачем послуг з вивезення ТПВ від населення і спеціалізовану компанію ліцензіата, що має відповідне обладнання для транспортування, зберігання та утилізації зазначених видів відходів.

3) Визначити джерела фінансування витрат на обслуговування встановлених контейнерів та утилізацію зібраних небезпечних відходів від населення (можливі джерела: включення складової на поводження з небезпечними відходами в тариф, кошти місцевого бюджету або інші, не заборонені законодавством джерела)

Підписів:
52
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 23.11.2021
Петиція № 26
Автор: Бутенко Ганна Сергіївна

Дорожня розмітка центральних вулиць

Потрібно зробити дорожню розмітку на вул. Шевченка, вул. Депівська, вул. Слобожанська, вул. Челюскіна, вул. Злагоди. Це необхідно для безпечного руху автотранспорту.

Підписів:
17
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 27.10.2021
Петиція № 25
Автор: Букрєєв Олександр Олексійович

Лист-звернення

я,Сльота Ірина Сергіївна,майстер виробничого навчання,у навчальному закладі ДНЗ "Регіональний Центр"Рокитненське відділення.Звертаюсь до служби у справах дітей, за допомогою, вирішити питання відвідування уроків нашої учениці,Юшагіної Юлії Михайлівни,яка проживає за адресою:с.Манченки,вулиця Ботанична,будинок №4

З 1го вересня 2021року,дитина не відвідує наш навчальний заклад.Коли були звернення до матері,Юшагіної Наталії Михайлівни,вона не прийняла ніяких запобіжних мір.

Прошу Вас вирішити це питання і повідомити мене про результат.

Підписів:
0
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 11.10.2021
Петиція № 24
Автор: Сльота Ірина Сергіївна

Напала вулична собака

Доброго вечора!

Вчора 12.01.2021 року, я вийшла з маршрутного таксі на зупинці «Верхня причипилівка» рухаючись по холодногірському провулку на зустріч мені йшла жінка (цыганка) поруч з нею йшло 3 собаки, одна з яких мене за ногу, на мое запитання жінці «чи це її собака?» вона посміхнулася й пішла далі!

Прохання прийняти якісь заходи, щодо вилучення цих собак, або примусити цих людей тримати своїх тварин у загороді без можливості виходити на вулицю!

По цій вулиці дуже часто ходять діти і люди літнього віку, ці собаки можуть напасти на будь кого!!!!

Підписів:
12
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 15.01.2021
Петиція № 22
Автор: Тарасенко Світлана Петрівна

Ремонт дрожнього покриття

По вул. Підгірна на дiлянцi вiд №36 до №56 в дуже поганому станi знаходиться дорога. Люди з роботи та навчальних закладiв додому повертаються по вщент розбитiй дорозi, а це дуже небезпечно.

Після злив утворилися великі ями та вибоїни. Рухаючись на автотранспорті, водії намагаються оминути ями, виконуючи небезпечні маневри. Щоб запобiгти нещасним випадкам та травмуванню пiшоходiв, прошу вiдновити асфальтове покриття по вул. Підгірній. За документами по вул. Підгірна асфальтове покриття має бути присутнє.

Підписів:
3
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 05.06.2020
Петиція № 20
Автор: Масич Марина Йосіпівна

Установка уличного фонаря. Г.Люботин Пер. Вишневый 8/2

В связи с заменой эл.столбов на пересечении 4х переулков адресу г.Люботин пер. Вишневый 8/2 убрали и не установили уличный фонарь.

Отсутствие фонаря в этом месте вызывает беспокойство и неудобство у жителей прилежащих домов и проходящих  людей.

Прошу рассмотреть заявку, проконтактировать КПП г. Люботин и установить уличный фонарь как можно быстрее в Мае 2020 года.

Підписів:
2
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 29.04.2020
Петиція № 19
Автор: Коваль Владимир Иванович

Відремонтувати дорогу на селище Байрак.

Прохання відремонтувати дорогу, яка сполучує місто Люботин із селищем Байрак. Вказана дорога перебуває у критичному стані, гостро потребує ремонту.

Підписів:
3
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 11.03.2020
Петиція № 18
Автор: Іванюк Наталя Юріївна

5 школа 10та11класы

Я катыгорычно проты про закрыття 10та11класив в 5й школи! воны потрибни нашым дитям .яки наше майбутне.закрыты завжды легко.Вы наш мер маете покращыты наше жыття .а не погиршуваты! Часы и так не легки а тут ще школу нашу 5ту ось так не гарно! Дитям транспорту не мае для того щьоб возылы.а безкоштовно Харкивськый перевизнык щьось не возыть и навить непоодыноки выпадкы колы навить не зупыняеться на зупынках де диты мають систы добратыся до школы!

Підписів:
24
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 11.01.2020
Петиція № 17
Автор: Бутенко Володимир Миколаевич

Установка вуличного освітлення Гиївці.

По місту освітлення є,але в Гиївці,взагалі відсутне вуличне освітлення. Прошу Вас розглянути питання щодо встановлення вуличного освітлення по вул. Княжій, вул.Хижного,площі Княжій, вулиці Садовій,провулку Княжому та ін.

Підписів:
1
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 09.07.2019
Петиція № 15
Автор: Коваль Владислав Олександрович

Побудувати (відремонтувати) дорогу , що з’єднує вул. Слобожанську (вул.Радянська) та вул. Історичну (вул.Свердлова) вздовж СТ «Хімік» через струмок, який з’єднує Старолюботинський став та став Перекошка

Звертаємося до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо будівництва або капітального ремонту пошкодженого дорожнього покриття, яке з’єднує вул. Слобожанську (Радянська) та вул. Історична (Свердлова) (ділянка поряд із магазином «Слобожанський» за адресою вул. Слобожанська 195-А, вздовж будинку № 195 вул. Слобожанська, вздовж межі с/т «Хімік» кадастрові номери земельних ділянок 6311200000:17:001:0002, 6311200000:17:001:0005, вздовж буд №1, №2 в’їзд. Історична (Свердлова) до буд. № 45. вул. Історична (Свердлова)). Ця ділянка знаходиться у неприйнятному стані як для проїзду водіїв, так і для руху пішоходів.

1. Дорогою користуються місцеві мешканці та гості міста Люботин серед яких багато мами з маленькими дітьми та людей літнього віку, які ризикують отримати травми.

2. Стан дороги унеможливлює під’їзд машин екстреної допомоги – швидкої медичної допомоги, служба газу, перевірка каналізації, пожежних нарядів та інші.

3. Занедбаність дороги приводить до скупчися сухої трави, гілля і накопичення сміття на незаконних стихійних сміттєзвалищ. Біля дороги накопичуються пожежовибухові, хімічні та біологічні речовини, а також інші об'єкти, що створюють реальну загрозу виникнення надзвичайної ситуації.

4. На земельній ділянці проявляється дія водної ерозії: при поверхневому стоці, коли ґрунт змивається потоками води під час сильного дощу; струминна ерозія через утворення вимоїн на поверхні ґрунту стікаючими потоками води, що надалі глибшають з наступними розмивами.

Відповідно до Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР до повноважень міської ради:

організація будівництва, реконструкції і ремонту шляхів місцевого значення, а також капітального та поточного ремонту вулиць і доріг населених пунктів (Стаття 31.).

захист здоров'я людей, збереження матеріальних цінностей (Стаття 38),

недопущення надзвичайних ситуацій (Стаття 38)

заходи щодо охорони навколишнього природного середовища (Стаття 28)

Просимо в найкоротший терміни вирішити наше питання.

Підписів:
14
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 09.07.2019
Петиція № 14
Автор: Садова Ольга Олександрівна

Ще петицій
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
20.05.2022
день - 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Не визначено! Час проведення:28.04.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

21.05.2022
день - 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Не визначено! Час проведення:28.04.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

22.05.2022
день - 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. 09-00 Загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згідно з указом Президента Володимира Зеленського №143/2022, хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00
"З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, постановляю: започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності"
Організатор:Не визначено! Час проведення:28.04.2022 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!

Докладніше
Інформація для населення
Телефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаГрафік вивезення ТПВ та перелік вулиць по кварталам (станом на 01 липня 2021 року)Вулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Нові та оновлені сторінки
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Громова, 3   20.05.2022
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Тарасівськ   19.05.2022
Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку"   19.05.2022
Унікальна пропозиція для жінок   18.05.2022
5 принципів (які ще називають ієрархією у сфері відходів), слідуючи яким дуже просто можна зменшити    13.05.2022
Проєкт рішення "Про матеріальне заохочення голів органів самоорганізації населення Люботинської місь   12.05.2022
Проєкт рішення "Про внесення змін до рішення ЛМР від 23 грудня 2021 року № 1106 «Про бюджет Люботинс   12.05.2022
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Слобожансь   11.05.2022
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на централізованій мережі водопостачання по вул. Матросова,   10.05.2022
Щоб змінити лінійну економіку, потрібна активність громади, вибір кожного з нас дуже важливий! І тод   07.05.2022
Посилання
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Інформація для населенняТелефони штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуаціїПротоколи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Люботинської міської територіальної громадиАКТУАЛЬНО ПРО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД НЬОГО (інформація Міністерства охорони здоров’я)Інформація щодо щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID – 19ДОВІДНИКИДержавна реєстрація актів цивільного стануОголошення про відключення електро- та водо- постачання (2022 рік)Соціальні послуги, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради Харківської областіЗахист прав споживачівРозклад руху автобусних маршрутівПублічне обговоренняВакансіїАктуальні питанняДіючі тарифиПравила благоустрою території м. ЛюботинаГрафік вивезення ТПВ та перелік вулиць по кварталам (станом на 01 липня 2021 року)Вулиці, які змінили назвуЦивільний захистВажливі повідомлення військово- облікового столуПостанови Люботинської міської територіальної виборчої комісіїХто є депутатом від вашої вулиці?Як не стати жертвою злочинів
Люботинська міська рада Харківської області >>>