Електронні петиції Порядок розгляду петицій
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
Установка уличного фонаря. Г.Люботин Пер. Вишневый 8/2

В связи с заменой эл.столбов на пересечении 4х переулков адресу г.Люботин пер. Вишневый 8/2 убрали и не установили уличный фонарь.

Отсутствие фонаря в этом месте вызывает беспокойство и неудобство у жителей прилежащих домов и проходящих  людей.

Прошу рассмотреть заявку, проконтактировать КПП г. Люботин и установить уличный фонарь как можно быстрее в Мае 2020 года.

Підписів:
2
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 29.04.2020
Петиція № 19
Автор: Коваль Владимир Иванович

Відремонтувати дорогу на селище Байрак.

Прохання відремонтувати дорогу, яка сполучує місто Люботин із селищем Байрак. Вказана дорога перебуває у критичному стані, гостро потребує ремонту.

Підписів:
3
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 11.03.2020
Петиція № 18
Автор: Іванюк Наталя Юріївна

5 школа 10та11класы

Я катыгорычно проты про закрыття 10та11класив в 5й школи! воны потрибни нашым дитям .яки наше майбутне.закрыты завжды легко.Вы наш мер маете покращыты наше жыття .а не погиршуваты! Часы и так не легки а тут ще школу нашу 5ту ось так не гарно! Дитям транспорту не мае для того щьоб возылы.а безкоштовно Харкивськый перевизнык щьось не возыть и навить непоодыноки выпадкы колы навить не зупыняеться на зупынках де диты мають систы добратыся до школы!

Підписів:
24
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 11.01.2020
Петиція № 17
Автор: Бутенко Володимир Миколаевич

Установка вуличного освітлення Гиївці.

По місту освітлення є,але в Гиївці,взагалі відсутне вуличне освітлення. Прошу Вас розглянути питання щодо встановлення вуличного освітлення по вул. Княжій, вул.Хижного,площі Княжій, вулиці Садовій,провулку Княжому та ін.

Підписів:
1
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 09.07.2019
Петиція № 15
Автор: Коваль Владислав Олександрович

Побудувати (відремонтувати) дорогу , що з’єднує вул. Слобожанську (вул.Радянська) та вул. Історичну (вул.Свердлова) вздовж СТ «Хімік» через струмок, який з’єднує Старолюботинський став та став Перекошка

Звертаємося до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо будівництва або капітального ремонту пошкодженого дорожнього покриття, яке з’єднує вул. Слобожанську (Радянська) та вул. Історична (Свердлова) (ділянка поряд із магазином «Слобожанський» за адресою вул. Слобожанська 195-А, вздовж будинку № 195 вул. Слобожанська, вздовж межі с/т «Хімік» кадастрові номери земельних ділянок 6311200000:17:001:0002, 6311200000:17:001:0005, вздовж буд №1, №2 в’їзд. Історична (Свердлова) до буд. № 45. вул. Історична (Свердлова)). Ця ділянка знаходиться у неприйнятному стані як для проїзду водіїв, так і для руху пішоходів.

1. Дорогою користуються місцеві мешканці та гості міста Люботин серед яких багато мами з маленькими дітьми та людей літнього віку, які ризикують отримати травми.

2. Стан дороги унеможливлює під’їзд машин екстреної допомоги – швидкої медичної допомоги, служба газу, перевірка каналізації, пожежних нарядів та інші.

3. Занедбаність дороги приводить до скупчися сухої трави, гілля і накопичення сміття на незаконних стихійних сміттєзвалищ. Біля дороги накопичуються пожежовибухові, хімічні та біологічні речовини, а також інші об'єкти, що створюють реальну загрозу виникнення надзвичайної ситуації.

4. На земельній ділянці проявляється дія водної ерозії: при поверхневому стоці, коли ґрунт змивається потоками води під час сильного дощу; струминна ерозія через утворення вимоїн на поверхні ґрунту стікаючими потоками води, що надалі глибшають з наступними розмивами.

Відповідно до Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР до повноважень міської ради:

організація будівництва, реконструкції і ремонту шляхів місцевого значення, а також капітального та поточного ремонту вулиць і доріг населених пунктів (Стаття 31.).

захист здоров'я людей, збереження матеріальних цінностей (Стаття 38),

недопущення надзвичайних ситуацій (Стаття 38)

заходи щодо охорони навколишнього природного середовища (Стаття 28)

Просимо в найкоротший терміни вирішити наше питання.

Підписів:
14
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 09.07.2019
Петиція № 14
Автор: Садова Ольга Олександрівна

Маршрутки Водяное - Харьков.

Маршрутки Водяное - Харьков.

Мы громада поселка Водяное, г. Люботин. Ваши избиратели. Благодарим Вас за Вашу качественную работу. Обращаемся к Вам с просьбой, сохранить авто маршрут 1595 "Водяное - Харьков". По тому как этим удобным маршрутом пользуются все жители района Водяного. И он является единственным быстрым и удобным способом добраться на работу в г. Харьков и домой в Водяное. А так же обновить авто состав на новые автомобили с большим количеством посадочных мест. Потому что автомобили класса "Богдан" (которые ездят сейчас) физически устарели. И очень часто ломаются. А если машина не выходит на маршрут, МЫ ВСЕ ОПАЗДЫВАЕМ НА РАБОТУ!!! Что не хорошо.

Убедительная просьба выполнить Ваши депутатские обязанности и поддержать ваших избирателей. Заранее благодарим.

С чувством глубокого уважения, ваши избиратели.

МАРШРУТКИ ХОДЯТ РЕГУЛЯРНО.

Мы громада поселка Водяное, г. Люботин. Ваши избиратели. Благодарим Вас за Вашу качественную работу. Обращаемся к Вам с просьбой, сохранить авто маршрут 1595 "Водяное - Харьков". По тому как этим удобным маршрутом пользуются все жителям Водяного. И он является единственным быстрым и удобным способом добраться на работу в г. Харьков и домой в пос. Водяное. А так же обновить авто состав на автомобили класса Мерседес "Спринтер". Потому что автомобили класса "Богдан" (которые ездят сейчас) физически устарели. И очень часто ломаются. А если машина не выходит на маршрут, МЫ ВСЕ ОПАЗДЫВАЕМ НА РАБОТУ!!! Что не хорошо.

Убедительная просьба выполнить В

аши депутатские обязанности и поддержать ваших избирателей. Заранее благодарим.

С чувством глубокого уважения, ваши избиратели.

Підписів:
22
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 21.05.2019
Петиція № 13
Автор: Скрипичук Андрей Николаевич

Про повне фінансове забезпечення господарських потреб і заборону збору готівки в якості благодійних внесків батьків в школах і садках міста з місцевого бюджету Люботина.

Однією з найболючіших проблем більшості закладів освіти є відсутність належного фінансування для задоволення поточних потреб та розвитку навчального закладу, а саме: перевірка шкільного обладнання і устаткування (лічильники, вогнегасники, заземлення), поточний та капітальний ремонти, придбання інвентаря, миючих засобів, засобів дезінфекції, витратних матеріалів (лампочки, папір, тонер для принтерів тощо), що є вкрай необхідним для нормальної роботи навчального закладу. Згідно ст. 53 Конституції України: "... Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...". Цей принцип має реалізуватися і згідно п. 20 Наказу Кабінету Міністрів України № 228 від 28 лютого 2002 р.:"Обов'язковим є виконання вимоги щодо першочергового забезпечення бюджетними коштами видатків на оплату праці з нарахуваннями, виплату стипендії, а також на господарське утримання установ". Є неприпустимим фінансування видатків на освіту по «залишковому принципу». Розмір коштів, закладених до бюджету на фінансування закладів освіти, не відповідає реальним потребам. Недостатність фінансування перекладається на плечі батьків, а справжні потреби фінансування не оприлюднюються, не обговорюються, і вирішуються за рахунок батьків.

Ми наполегливо просимо Люботинську міську раду та міського голову Лазуренко Леоніда Івановича.

1. Заборонити збір готівки в закладах освіти в якості благодійних внесків батьків. Вирішувати фінансові проблеми освітніх закладів через збільшення обсягу фінансування навчальних закладів відповідно до реальних потреб (з міського бюджету), максимально ефективно використовувати виділені кошти шляхом організації жорстокого контролю з боку батьківських комітетів шкіл, а головне – виключно у допустимий Законом спосіб.

2. Зобов'язати керівників шкіл/дитячих садочків та начальників управлінь/відділів освіти складати бюджетні запити з врахуванням всіх об'єктивних потреб (в тому числі на господарське утримання установ та ремонтні роботи, відповідно до Постанови КМУ від 28.02.2002р. № 228) з залученням батьківських Рад до формування бюджетних запитів та підготовки кошторисів.

3. Публікувати у відкритому доступі (на сайтах шкільних та дошкільних закладів освіти та дошках оголошень) інформації щодо фінансування кожного навчального закладу з різних джерел (освітня субвенція, міський бюджет, спонсорська допомога) та напрямки, на які використані кошти.

Підписів:
15
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 19.11.2018
Петиція № 10
Автор: Набойченко Юрій Леонідович

Установить камеры видеонаблюдения в ж/д переходе

Прошу установить камеры видеонаблюдения в ж/д пешеходном переходе, чтобы избегать в дальнейшем порчи имущества и иных действий.

Підписів:
2
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 27.08.2018
Петиція № 9
Автор: петров Александр Александрович

оборудовать пешеходную дорожку по улице Челюскина

Прошу оборудовать пешеходную дорожку по улице Челюскина (от ул. Вольной до ул. Ревчанской.

Підписів:
32
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 24.04.2018
Петиція № 6
Автор: петров Александр Александрович

ОБОРУДОВАТЬ ПЕШЕХОДНЫЙ ПЕРЕХОД НА ПЕРЕКРЕСТКЕ УЛИЦ ЧЕЛЮСКИНА И РЕВЧАНСКАЯ

Прошу городские власти оборудовать пешеходный переход на перекрестке улиц Челюскина и Ревчанская, поскольку в этом районе расположена остановка общественного транспорта и детская площадка, а водители ездят с огромной скоростью.

Підписів:
4
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 22.08.2017
Петиція № 4
Автор: петров Александр Александрович

Ще петицій
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Субсидії для населення
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Проєкт рішення "Про передачу з балансу виконавчого комітету Люботинської міської ради на баланс ВУКГ   07.08.2020
Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 03.08.2020 року по 07.08.2020 року з обслуговув   07.08.2020
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Громова 06.08.2020 року з 09.00 до 15.00 (орієнтовно   06.08.2020
Соціально-економічне становище Харківської області за січень–червень 2020 року   05.08.2020
Соціально-економічне становище м. Люботина за січень–червень 2020 року   05.08.2020
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Громова 05.08.2020 року з 11-30 до 14-30 (орієнтовно   05.08.2020
У зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул. Громова 05.08.2020 року протягом дня в проміжку часу   04.08.2020
Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради виповнилося 7 років!   04.08.2020
Адміністративні послуги, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Люботинської місь   04.08.2020
Рішення виконкому № 107 від 14 липня 2020 року "Про затвердження переліку адміністративних послуг, щ   03.08.2020
Посилання
  
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>