Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Пошук
Соціально-економічний розвиток міста
Посилання
Електронні петиції
Відповідно до п. 2 Розділу ІІ. “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” термін збору підписів поданих петицій продовжено до 3-х місяців. Петиція буде розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 100 голосів громадян.
Щодо поновлення в місті Люботин повноцінного відділення екстреної (швидкої) допомоги

Міському голові та депутатському корпусу:

Просимо офіційно звернутися до керівництва КЗОЗ "Центр екстреної медичної допомоги" з вимогою поновити функціонування у місті Люботин відділення екстреної медичної допомоги замість наявного зараз пункту базування бригад та збільшити кількість бригад з 2 до 3, відповідно до нормативу, зазначеному у Наказі МОЗ №500 від 29.08.2008 р. (1 машина на 10 тисяч населення). Бригади швидкої допомоги, що базуються у Люботині за принципом екстериторіальності залучаються не тільки до обслуговування викликів у Люботині (населення 25 тис.осіб), але й у смт Манченки (біля 5 тисяч осіб). Таким чином, загальна кількість населення, що обслуговується бригадами з Люботина складає 30 тисяч осіб.

Вказані заходи дозволять покращити якість та своєчасність екстреної медичної допомоги населенню міста та прилеглих селищ, учасникам дорожнього руху, а також сприятимуть економії бюджетних коштів, оскільки зараз до обслуговування люботинців практично щодня залучаються бригади з Харкова, Пересічної, Пісочина та інших населених пунктів, долаючи відстань у 30-60 км, що призводить до несвоєчасності у наданні допомоги та надмірної витрати паливно-мастильних матеріалів.

Підписів:
28
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 13.05.2017
Петиція № 2
Автор: Арман Денис Олегович

Про встановлення контейнерів для роздільного сортування сміття (пластик папір метал скло тощо)

Сучасний підхід до утилізації сміття шкодить довкіллю потрапляючи у повітря і грунтові води і насправді є методом утилізації відходів минулого століття а не передовою практикою життя.

Роздільний збір та переробка сміття покращить екологічний стан міста та України в цілому.

Також він дозволить в рази зменшити навантаження на сміттєзвалище і продовжить термін його експлуатації і на нього потраплятиме менше небезпечних відходів.

Більшість відходів в тому числі і будь який пластик можливо пустити у подальшу переробку і повторне використання у тому чи іншому вигляді а більшість відходів можна використовувати повторно багато разів а отримані кошти спрямовувати в бюджет міста.

Також сортування і роздільний збір сміття позитивно вплине на економіку України. Без сортування сміття ховаючи його на полігонах економіка України щорічно втрачає мільйони тон макулатури металів полімерів скла дерева тканин біомаси тощо.

Цивілізовану Європу треба будувати вже зараз підписуйтесь та підтримуйте

Підписів:
39
Перелiк осiб, якi пiдписали електронну петицiю

Додано: 11.05.2017
Петиція № 1
Автор: Набойченко Юрій Леонідович

Ще петицій
Версія для слабо- зорих