Шановні бухгалтери міської громади, прийміть найщиріші привітання з професійним святом.

З нагоди професійного свята зичимо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, добробуту, миру та злагоди. Плідної вам праці у вільній, мирній Україні!

Свято День бухгалтера в Україні підкреслює надзвичайно важливу роль цієї професії в нашому суспільстві. І сьогодні важко уявити будь-яку галузь економіки чи соціальної сфери, де б не використовувались ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Від вас, шановні бухгалтери, залежить злагоджена робота всіх сфер діяльності міської структури. Адже завдяки вашим зусиллям, створюються умови для добробуту, від вас залежить вчасна сплата податків та наповнення бюджету. Ваша відповідальна робота є важливою складовою успішної діяльності будь-якої організації. Ми поважаємо та високо цінуємо вашу сумлінну та нелегку працю, цінуємо вашу відданість обраній справі, професійну майстерність та відповідальність.
З нагоди професійного свята зичу вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, добробуту, миру та злагоди.
Плідної вам праці у вільній, мирній Україні!

З повагою міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 17:18 16.07.2023