«Код Нації»

Жителів Харківщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/121854

Конкурс розпочався 10 липня, а до 32-ї річниці Незалежності України буде оголошено переможців.

Захід проводиться молодіжною громадською організацією «Молоде Покоління» та благодійним фондом «Відсоток Небайдужих» у рамках Національного Фестивалю «Код Нації».

«Головною метою Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства», – повідомили організатори.

Також важливою ціллю Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України.

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за посиланням.

Дата публікації: 16:18 12.07.2023