«Довідник безбар’єрності»

Куди звертатися батькам дітей із важкими захворюваннями

Джерело:https://kharkivoda.gov.ua/news/121737

«Довідник безбар’єрності» створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Зокрема, батьки дітей, які мають важкі орфанні (рідкісні) захворювання, можуть звернутися:

1. До контактного центру Міністерства охорони здоров’я України за номером 0-800-60-20-19 (працює цілодобово). Зателефонувавши на гарячу лінію, повідомте оператору свої дані: хто ви, звідки, яку хворобу має дитина та яка допомога потрібна. Ваш запит зафіксують і передадуть для оперативного вирішення. МОЗ опрацює заявку та поінформує про доступ до потрібних ліків або сприятиме їх доставці до вас.

2. До найближчої дитячої лікарні у вашому населеному пункті.

3. До департаменту охорони здоров’я (контакти – за посиланням). Якщо є потреба лікування дитини з орфанними захворюваннями за кордоном, то слід звертатися до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.

Куди звертатися батькам дітей із важкими захворюваннями  – подробиці в «Довіднику безбар’єрності»

Дата публікації: 11:27 05.07.2023