«Обдаровані діти - майбутнє Люботинщини»

Матеріали щодо результатів участі учнів закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади в олімпіадах, фестивалях та творчих конкурсах за підсумками 2022/2023 навчального року.

Альманах «Обдаровані діти - майбутнє Люботинщини»

Електронне видання «Обдаровані діти – майбутнє Люботинщини»  містить матеріали щодо результатів участі учнів закладів загальної середньої освіти Люботинської міської територіальної громади в олімпіадах, фестивалях та творчих конкурсах  за підсумками 2022/2023 навчального року.
В електронному збірнику представлено інформацію про переможців  та учасників обласних та всеукраїнських змагань  та їх керівників.
Альманах може бути цікавим керівникам закладів загальної середньої освіти, вчителям, учням та їх батькам.
Переглянути альманах можна за посиланням:

Приєднані документи:

Альманах Обдаровані діти Електронне видання