Вітаємо призерів фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє»!

Протягом травня-червня 2023 року у м.Київ проводився дистанційний ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє».

Засновником Фестивалю-конкурсу є Київський університет імені Бориса Грінченка, співзасновниками – Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка та Національний академічний оркестр народних інструментів України. Метою цього фестивалю-конкурсу є поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення і підтримка талановитої молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проєктах.
Серед 1883 учасників були і представники Люботинського міського будинку культури які за рішенням журі посіли наступні призові місця:
-У номінації «Вокальне мистецтво/патріотична українська пісня», вікової категорії «30+ років» І місце посіла Марина Ярошенко;
-У номінації «Художнє слово», вікової категорії 12-15 років,  ІІ місце отримав театральний гурток «Креатив» (кер. Ю.Фоміна);
-У номінації «Вокальне мистецтво/патріотична українська пісня», вікової категорії «25-30 років» ІІІ місце отримала Лілія Саєнко.
Щиро вітаємо призерів! Бажаємо подальших творчих злетів, нових здобутків та перемог!

Відео конкурсних робіт можна переглянути за посиланнями:
Дата публікації: 13:20 29.06.2023