(міні – футбол, закриття Спартакіади)

16  червня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів V етап змагань, у рамках Спартакіади Люботинської територіальної громади серед підприємств і установ. Це був восьмий, заключний вид масових змагань: спочатку відбірні змагання з міні – футболу по групам і потім фінальні ігри за призові місця. Судді змагань: Геннадій МОСКВІТІН, Сергій СИДОРЕНКО, Юрій УДЯНСЬКИЙ.
  За підсумками фіналу перемогу, а з нею і Кубок, отримала команда «4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області», друге місце  - у команди «Люботинський міський відділ поліції», третє місце  - у команди ВП «Моторвагонне депо Люботин».
Команда–переможець отримала кубок, індивідуальні грамоти і командний диплом, а призери нагороджені командними дипломами і індивідуальними грамотами відповідних ступенів від Комунального закладу «Спорт для всіх» ЛМР.
   У загальному заліку з восьми видів масового спорту Спартакіади Люботинської територіальної громади серед організацій, підприємств і установ, перемогу здобула збірна команда «Освіта» відділу освіти ЛМР ХО, II місце у команди «4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області», III місце посіла команда ВП «Моторвагонне депо Люботин».
   Відбулося урочисте закриття Спартакіади і церемонія нагородження, де команда–переможець і команди – призери у загальному заліку отримали Кубки, командні грамоти відповідних ступенів, а також подарунки.
  Дякуємо всіх учасників, керівників підприємств і установ за участь у Спартакіаді Люботинської територіальної громади, бажаємо всім здоров’я і успіхів на роботі! Підтримуємо наші славетні ЗСУ, разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Альбом: Спартакіада Люботинської міської територіальної громади з масових видів спорту серед працівників організацій, підприємств і установ громади!
Дата публікації: 10:41 19.06.2023