Е-Оздоровлення дітей у 2023 році

Отримати консультацію з цього питання можна у відділі культури, молоді та спорту Люботинської міської ради.

З метою організації оздоровлення дітей, що належать до найбільш незахищених та уразливих категорій, в Україні  розпочав діяти експериментальний проект надання послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною».

На отримання послуги мають право діти з малозабезпечених сімей та які мають соціальних статус – «діти з інвалідністю» та/або «дитина з багатодітної сім’ї» віком від 7 до 18 років, що проживають і отримують допомогу малозабезпеченій сім’ї в одній із областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.

Списки дітей, що мають таке право формуються Міністерством соціальної політики та передаються на місця у громади. Мешканці, які мають право на отримання таких послуг будуть особисто проінформовані  через «Дія». Мешканці Люботинської міської територіальної громади можуть перевірити  свою належність до даної категорії у   відділі культури, молоді та спорту Люботинської міської ради.

Також перевірити себе на  можливість отримання послуги можна за посиланням:

Механізм отримання послуги:

1.  Ви отримаєте сповіщення через «ДІЯ» або вас повідомлять орган влади.

2.  Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку і отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів

3.  Очікувати зарахування коштів на рахунок

4.  Після отримання коштів перейти на сайт http://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/ у розділ «Пошук закладу»

5.  Необхідно поставити галочку біля «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» та натиснути кнопку «Шукати»

6.  Оберіть заклад з переліку, ознайомтесь з наведеною інформацією про заклад і натисніть «Подати заявку»

7.  Вказавши свої персональні дані натисніть кнопку «Перевірити в переліку»

8.  Вкажіть дані про дитину, яку бажаєте оздоровити в обраному закладі та заповніть заявку

9.  Перевіривши вказані дані натисніть «Подати заявку»

10.  Прибути в заклад в визначену дату.

11.  Оплатити путівку карткою отриманою в ПриватБанк.

Начальник відділу
культури, молоді та спорту ЛМР