08 – 09 червня 2023 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів IV етап змагань, в рамках Спартакіади Люботинської територіальної громади серед підприємств і установ. Програма масових змагань включала відбірні змагання з волейболу по групам (08.06.23р.) і фінал та визначення третього призового місця по волейболу (09.06.23р), а також змагання з шахів, по 2 учасники від кожного підприємства і установи. Судді змагань з волейболу: Сидоренко Сергій, Удянський Юрій, головний суддя з шахів Глушко Сергій.
Відбірні змагання по волейболу були насичені боротьбою у кожному матчі, у кожній партії, де всі команди прагнули вийти до фіналу. Всі два дні командам приходилося ще й боротися із спекотною погодою і вони всі молодці, показали спортивний характер і жагу перемоги.
У фіналі Спартакіади з волейболу зустрілися команда «Моторвагонне депо Люботин» і команда «Освіта», де у напруженій, емоційній боротьбі, у додатковій партії (тай-брейк) перемогли освітяни (рахунок по партіям: 18:25, 25:18, 15:12), яким був вручений Кубок за I місце. Склад команди: Стасевський Олег, Загнойко Роман, Бондаренко Павло, Дзюбенко Олексій, Глущенко Артем, Ювченко Микола, Кибальник Олександр, срібні призери, команда депо у складі: Жиров Анатолій, Койтюк Ігор, Кійко Юрій, Приходько Владислав, Лісаченко Ярослав, Сердюк Даніїл, Літкевич Вадим, Почепецький Генадій , III місце посіла команда «4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області» у складі: Зінченко Іван, Діхтярь Микола, Овчинніков Андрій, Величко В’ячеслав, Микитенко Андрій, Смиков Владислав, які у матчі за третє місце здолали команду «Виконком».
У змаганнях з шахів перемогу здобула команда «4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області» у складі: Золкін Дмитро, Фоміченко Юрій, II місце у команди «Виконком» у складі: Микуленко Станіслав, Скрипник Юрій, III місце посіла команда «Моторвагонне депо Люботин» у складі: Лутицький Станіслав, Шевченко Олександр.
Переможці у змаганнях з волейболу і шахів отримали Кубки, командні дипломи і індивідуальні грамоти, а команди призери отримали індивідуальні грамоти і командні дипломи від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Люботинської міської ради
директор Юрій УДЯНСЬКИЙ
Дата публікації: 15:26 12.06.2023