ДПС у Харківській області інформує:

Щодо суб’єктів господарювання, які перейшли на облік до податкової служби Харківщини з інших регіонів

Як повідомив начальник управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Харківській області Сергій Біланчук, у порівнянні з минулим роком на 19 % збільшилася кількість суб’єктів господарювання, які перейшли на облік до податкової служби Харківщини з інших регіонів. Всього такий перехід здійснили 929 СГ, у т.ч. 408 юридичних осіб та 521 фізична особа - підприємець.

Окрім того, на 18% у порівнянні з 2022 роком збільшилась реєстрація нових ФОП. З початку 2023 року зареєстровано 7048 фізичних осіб - підприємців.

Серед зареєстрованих в 2023 році суб’єктів господарювання найбільш поширений вид діяльності за КВЕД:

- серед фізичних осіб – комп'ютерне програмування, роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Iнтернет, діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування;

- серед юридичних осіб – надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, діяльність інших громадських організацій, неспеціалізована оптова торгівля.

Дата публікації: 14:38 05.06.2023