"Молоді таланти Харківщини"
\"Молоді таланти Харківщини\"

"Молоді таланти Харківщини"

Щиро вітаємо призерів з перемогою, бажаємо творчого натхнення, невичерпної енергії та нових звершень!

КЗ "Люботинський  міський будинок культури ЛМР ХО" взяв активну участь у цьогорічному Обласному  фестивалі української культури "Молоді таланти Харківщини ". За результатами рішення професійного журі переможцями стали : Євген Чурілов, Марина Ярошенко, Юлія Крайня та Лілія Саєнко у номінації "Вокал", а також диплом Лауреата ІІ ступеня  отримав Максим Бірюк у номінації "Інші жанри -Художнє слово"
За запрошенням організаторів фестивалю, Лілія Саєнко представила Люботинську міську територіальну громаду на гала-концерті, який відбувся 2 червня у  малій залі ХНАТОБу.

Адміністрація КЗ "ЛМБК ЛМР ХО"
Альбом: "Молоді таланти Харківщини"
Дата публікації: 09:40 05.06.2023