До Дня захисту дітей

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турботи про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть справжніми патріотам України, якими можна буде пишатися.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області

Дата публікації: 13:45 01.06.2023