Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради оголошує інформацію щодо наявності тимчасово вакантної посади
Управління соціального захисту населення Люботинської  міської  ради оголошує інформацію щодо наявності тимчасово вакантної  посади

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел.: 741 35 92, 741 18 05.

Управління соціального захисту населення Люботинської  міської  ради оголошує інформацію щодо наявності тимчасово вакантної  посади  головного спеціаліста відділу соціальних допомог.

Вимоги:

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- знання основних програм роботи на комп’ютері;

- без вимог до стажу роботи.

Дата публікації: 09:45 17.05.2023