Урядова соціальна програма «Прихисток»
Урядова соціальна програма «Прихисток»

Урядова соціальна програма «Прихисток»

Сьогодні ми всі маємо бути максимально зібраними, об’єднаними та підтримувати один одного задля Перемоги, бо ми українці, і переможемо у всьому, що стосується наших людей і нашої рідної землі.

Україна гідно протистоїть московському агресору та відвойовує свою територію. Рашисти паплюжать українську землю і варварськи знищують все, що тільки можливо. Через щоденні ракетні удари, обстріляні та зруйновані міста й села, окупацію територій, з перших днів війни люди змушені залишати власні домівки з нажитим за роки майном і рятувати своє життя та життя своїх родин.

У Люботинській міській громаді знайшли прихисток 13 489 внутрішньо переміщених осіб. А майже 790 власників житлових приміщень надали свої квартири та будинки для безкоштовного тимчасового проживання у них 2147 переселенців, які опинилися в біді.

Ще з березня 2022 р. в Україні діє Урядова соціальна програма «Прихисток», що передбачає компенсацію витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Власники житла, які безкоштовно допомагають українцям з проживанням, мають можливість отримувати компенсацію від держави в розмірі приблизно 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку (в опалювальний період 900 грн на місяць).

Щоб запропонувати своє житло до проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію необхідно:

  • подати заяву через сайт prykhystok.gov.ua про готовність прийняти у себе переселенців;
  • при поселенні переселенців власнику помешкання подати відповідну заяву до Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради;
  • до 5-го числа кожного місяця інформувати ЦНАП про кількість днів та кількість переселенців, що у них проживали.

Ми щиро вдячні всім мешканцям нашої громади, хто у тяжкий час простягнув руку допомоги для осіб, які вимушено залишили свої рідні домівки, і водночас просимо наших громадян, за можливості, приєднуватися до державної програми «Прихисток» і надати змогу тимчасового проживання для людей, постраждалих внаслідок збройної агресії окупанта. Бо війна триває і наша міська громада продовжує приймати людей, що рятуються від біди.

Сьогодні ми всі маємо бути максимально зібраними, об’єднаними та підтримувати один одного задля Перемоги, бо ми українці, і переможемо у всьому, що стосується наших людей і нашої рідної землі.

Переглядів: 168
Дата публікації: 14:56 16.05.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>