Відділ соціальної підтримки окремої категорії громадян УСЗН Люботинської мр інформує:
Відділ соціальної підтримки окремої категорії громадян УСЗН Люботинської мр інформує:

Відділ соціальної підтримки окремої категорії громадян УСЗН Люботинської мр інформує:

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ, СТРОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЯКИХ НЕ ЗАКІНЧИВСЯ, ЩО БУЛИ ПОВЕРНУТІ ДО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

Відповідно до пункту 22 постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 « Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації ( технічними та іншими засобами реабілітації» осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку» (далі- Порядок), виданий безоплатно засіб реабілітації, строк експлуатації якого не закінчився, у разі смерті особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи, повертається членами сім’ї померлої особи.

Перелік, виданих технічних засобів реабілітації, що підлягають поверненню до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києва та Севастополі держадміністрації, виконавчих органів міських, районних у містах рад у разі смерті особи з інвалідності та з інших причин, якщо строк їх експлуатації не закінчився, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 10.08.2018 № 1138.

До технічних засобів реабілітації, які підлягають поверненню належать: 

  1. Допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому ( засоби для ходіння, керовані обома руками: ходунки різних видів).
  2. Засоби для пересування ( крісла колісні різних видів та триколісні велосипеди для дітей з інвалідністю).
  3. Меблі ( стійки-парти, стійки, столи-парти з елементами фіксації тулуба, ліжка ). 

Не підлягають вилученню засоби пересування оснащенні гігієнічними пристроями.

Технічні та інші засоби реабілітації, строк експлуатації яких закінчився, поверненню не підлягають.

Відповідно до пункту 23 Порядку технічні засоби реабілітації, що були повернуті та перебувають на відповідному зберіганні в управлінні, на підставі заяв, медичних рекомендацій та актів приймання-передавання безоплатно передаються для забезпечення інших потребуючих такого забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення ( в тому числі осіб похилого віку).

Також повернуті засоби реабілітації на підставі актів приймання-передавання, з урахуванням наданих потреб, передаються до пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації при відділенні організаційно адресної натуральної та грошової допомоги, який розташований на території територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради.

 

                                                                            відділ соціальної підтримки окремої
                                                                            категорії громадян
                                                                            УСЗН Люботинської мр
Переглядів: 126
Дата публікації: 14:29 01.05.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>