Герої не вмирають!

У міській громаді знову нестерпна болісна втрата – смертю хоробрих в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу населеного пункту Іванівське під Бахмутом Донецької області загинув розвідник, старший солдат Соколов Вадим Володимирович, 03.03.1984 р.н.

Україна у вогні вже 445 днів. Це тяжка і болісна реальність, до якої важко звикнути. Але українці всьому світові показали свій характер та готовність відстоювати свободу, гідність і виборювати майбутнє для себе та своїх дітей. Навіть ціною найдорожчого – свого життя. У боротьбі з агресором гине цвіт нації, найкращі захисники України.
Вадим Соколов народився в с. Рідне Барвінківського району Харківської області, довгий час із сім’єю проживав у м. Люботині, був кваліфікованим будівельником, на військову службу призваний 24 вересня 2022 року.
   Без турботливого батька залишилися двоє неповнолітніх синів, без коханого чоловіка – дружина, без люблячого сина – мама.
  Важко знайти слова підтримки, і неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, але спомин про захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав, любив і шанував Вадима. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Сил вам витримати це страшне горе.
Герої не вмирають!
Ми схиляємо голови перед величчю подвигу Героя! Ми не забудемо і не пробачимо!
Поховання захисника з усіма військовими почестями пройшло 16 травня на Алеї Слави центрального кладовища.

Альбом: Герої не вмирають!
Дата публікації: 16:54 15.05.2023