До Дня МАТЕРІ

Хай Бог вам дає сили та спокою, щасливої долі, здоров’я на довгі літа!

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією. Поряд з цим святом відзначають Міжнародний день сім'ї (15 травня), свято, присвячене проблемам сім'ї та родинним зв'язкам. Напередодні Дня Матері та Міжнародного дня сім'ї, Люботинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі Службою у справах дітей та психологами відділення ВПГА в Україні PAH, було проведено ряд заходів під час яких акцентували увагу на тому, що важливою складовою прояву любові для дитини - це мамині обійми, родинне тепло. Українська нація – працелюбна і талановита. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.
Під час проведення зустрічей та тренінгів спеціалісти та психологи торкнулись важливих тем щодо батьківства, як бути мудрими і хорошими батьками. Батьківство – це титанічна щоденна робота, яка потребує і часу, і зусиль, і знань, і вмінь. Тож, чудово, коли є можливість отримати відповіді на свої питання, розширити свої знання про особливості виховання дітей різного віку, отримати поради та підтримку від спеціалістів, які допоможуть батькам успішно виховувати дітей.
Заходи пройшли у теплій та дружній атмосфері. А на завершення зустрічі усіх матусь чекав приємний подарунок від Люботинської міської ради привітав заступник міського голови В. Рубан.
Вітаємо, всіх з Днем матері та сім’ї. Добра Вам і здійснення сонячних мрій і надій. Радості безмеж, вдячності від дітей.
Нехай ці свята стануть для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.
Хай Бог вам дає сили та спокою, щасливої долі, здоров’я на довгі літа!
Альбом: До Дня МАТЕРІ
Дата публікації: 08:45 14.05.2023
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024