8 травня - День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
8 травня - День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня - День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна була найбільш кривавою в історії людства, а українська земля була одним із основних полів битви у цій війні і втратила п’яту частину свого населення.

Шановна громадо!

8 травня світова спільнота відзначає День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка була найбільш кривавою в історії людства, а українська земля була одним із основних полів битви у цій війні і втратила п’яту частину свого населення.

Не оминуло воєнне лихоліття й наше місто. У роки війни від рук фашистів загинуло 912 жителів Люботина, а за весь період окупації з міста на каторжні роботи до Німеччини було вивезено 980 юнаків та дівчат. А скільки життів забрала війна. Скільки матерів не дочекалося своїх синів, скільки дітей не побачило своїх батьків, скільки жінок залишилося вдовами.       

Вже відійшли у вічність всі ветерани Другої Світової  війни, але ми низько схиляємо голови в пам’ять про фронтовиків, хто ціною власного здоров’я і життя виборював у ворога кожен клаптик рідної землі. Ми пишаємося нашими земляками, які на фронтах війни у сутичці з нацизмом виявляли масовий героїзм і відданість народу.

Згадуючи Другу світову війну, ми пам’ятаємо, що сучасна росія – не переможець над нацизмом, не визволитель Європи, а жорстокий окупант-агресор, який прагне чужих територій. І сьогодні наш народ знову настигло воєнне лихоліття, знову гинуть сини й доньки України за її незалежність. Ми змушені виборювати свободу зі зброєю в руках, в той час як мирне населення потерпає від постійних ворожих обстрілів, а на долю наших дітей випало тяжке воєнне дитинство.

Зараз нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Військовослужбовці Збройних сил України пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм, відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність і рятують світ від путінської агресії. Ми пам’ятаємо подвиг народу України, мужність воїнів у Другій Світовій, а нині вдячні їх нащадкам – нашим героїчним захисникам.

Перемогли фашистів, переможемо і рашистів!

Віримо в Збройні сили України і в довгоочікувану Перемогу!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

 

 

З побажанням Перемоги і миру міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Переглядів: 129
Дата публікації: 08:15 08.05.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
15.04.2024
16.04.2024
17.04.2024
Докладніше
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>