Національний портал з імунізації
Національний портал з імунізації

Національний портал з імунізації

Цей портал покликаний стати унікальним інформаційним хабом, де кожен – від мами, яка планує перші щеплення дитині, до медичного працівника, який безпосередньо займається імунопрофілактикою – зможе знайти актуальну та корисну інформацію про вакцинацію.

Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців залежить від рівня охоплення щепленнями в країні. Вакцинація повинна і завжди залишається пріоритетом держави і суспільства, особливо це актуально в умовах воєнного стану.

З метою покращення інформування населення та популяризації рутинних щеплень серед дітей та дорослих в Україні створено Національний портал з імунізації https://vaccine.org.ua/.

Портал розроблено в рамках проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я», який реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та Державної установи «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України». Він покликаний стати унікальним національним джерелом інформації про імунізацію для медичних працівників та пацієнтів.

В Бібліотеці вакцинації зібрані брошури, посібники та інші інформаційні матеріали для скачування для особистої самоосвіти пацієнтів.

Також на порталі можна знайти відповіді на найпоширеніші питання щодо імунізації (введення, транспортування та зберігання вакцин, графік щеплень та його порушення, безпека вакцин, юридичні аспекти вакцинації, вакцинація від конкретних інфекцій та протипокази до неї тощо) від провідних українських експертів з імунопрофілактики. За необхідності на Порталі можна скористатися спеціальною формою для того, щоб задати експертам питання.

Переглядів: 205
Дата публікації: 13:44 03.05.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>