Нагорода знайшла Героя, на жаль, посмертно.

11 лютого Люботинська міська громада прощалася із захисником України Чанишевим Ренатом, який з 1 липня 2022 року пішов добровольцем захищати Україну від ворожої навали.

Був навідник танкового взводу танкової роти, сміливим і хоробрим воїном. Під час виконання бойових завдань у кривавій і несправедливій війні, яку розв’язала проти українського народу підла російська федерація, отримав травму, несумісну з життям.
Указом Президента України від 17 квітня 2023 року № 230/2023 «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку солдат Чанишев Ренат Камілович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Герої не вмирають. Вони живуть у вдячній людській пам’яті. Ми не забудемо! І не пробачимо!
Альбом: Нагорода знайшла Героя, на жаль, посмертно.
Дата публікації: 13:43 01.05.2023