Повідомлення про зміни кошторису витрат на утримання будинків, які знаходяться на обслуговувані Люботинського комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Люботинської міської ради Харківської області
Повідомлення про зміни кошторису витрат на утримання будинків, які знаходяться на обслуговувані  Люботинського  комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства Люботинської міської ради Харківської області

До уваги споживачів послуг з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій міста Люботина

У відповідності до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування» в Україні,ч.5.ст.13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , ч.2 ст.10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  п.10 Договорів про надання послуги з управління багатоквартирним будинком,укладених на підставі  рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 14.05.2019р. №101, відповідно до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області № 56 від 19.04.2023 року з 01.05.2023року внесено зміни ціни послуги з управління  багатоквартирними будинками , що надається Люботинським комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством Люботинської міської ради Харківської області (за кожним будинком окремо) згідно з додатком.

Додатки 1, 2, 3, 4 до договору про надання послуги з управління багатоквартирними будинками залишаються без змін.

Приєднані документи:

Рішення №56 Додаток до листа стр 1 додаток до листа стр 2