13 квітня під час виконання бойового завдання смертю хоробрих загинув Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н.

Ми не забудемо наших Героїв! І не пробачимо ворогові жодної смерті!

Герої не вмирають!

Україна воює. Україна бореться з агресією росії і вже більше року демонструє незламність на передовій і в щоденному житті. Ми всі з нетерпінням чекаємо на Перемогу над рашистами, за яку наші захисники у найгарячіших точках війни віддають найцінніше – своє життя.

У міській громаді знову гірка, непоправна втрата – 13 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Опитне Донецької області смертю хоробрих загинув кулеметник 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини солдат Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н.

Олександр був хорошим сім’янином, мав двох синів і четверо онуків. Боляче усвідомлювати, що сім’я втратила турботливого чоловіка, батька, дідуся та довічно буде сумувати за рідним, який за покликом свого серця пішов захищати нас від московської орди, і був до останнього подиху вірний присязі українському народові.

Виконавчий комітет міської ради, міська громада в цю гірку мить висловлюють щирі слова співчуття сім’ї, рідним, побратимам, друзям, усім хто знав, цінував та поважав нашого Героя-земляка. Розділяємо тяжкий тягар втрати та сумуємо разом з вами. Доземний уклін і щира подяка Герою, який віддав своє життя за незалежність Батьківщини.

Царство небесне і вічна слава Олександру.

Ми не забудемо наших Героїв! І не пробачимо ворогові жодної смерті!

Похорон Героя з усіма військовими почестями пройшов 21 квітня на цвинтарі (біля цегельного заводу)

.

Альбом: 13 квітня під час виконання бойового завдання  смертю хоробрих загинув  Куценко Олександр Володимирович, 03.02.1969 р. н.
Дата публікації: 09:07 21.04.2023