Люботинська міська громада стала однією з переможниць обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді»
Люботинська міська громада стала однією з переможниць обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді»

Люботинська міська громада стала однією з переможниць обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді»

Щиро дякуємо Конкурсній комісії обласного конкурсу мініпроєктів "Ефективна медицина в громаді", депутатам Люботинської міської ради за підтримку соціально значущого проєкта для нашої громади

На засіданні Конкурсного комітету  під головуванням Тетяни Єгорової-Луценко розглянуто проєкти, що були подані громадами на участь у конкурсі. Переможцями номінації конкурсу мініпроєктів "Ефективна медицина в громаді" у 2023  році  визначено 31 мініпроєкт.

Проєкт-переможець конкурсу «Сімейна медицина європейського рівня для мешканців села» був підготовлений КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради». Даний проєкт має велике соціальне значення для громади, так як він покращить якість надання медичних послуг населенню. Завдяки його реалізації, для амбулаторії смт Манченки буде придбано сучасний автоматичний гематологічний аналізатор крові, що дасть можливість мешканцям смт Манченки, с-ща Санжари, с-ща Барчани, с-ща Спартаси, с-ща Травневе, с-ща Ударне, с. Горіхове, с. Гурине, с. Мищенки та с. Нестеренки (в т.ч. ВПО) прискорити раннє виявлення патологій, як у дорослих, так і в дітей, та посилити контроль за медичним лікуванням пацієнтів. Для них буде можливість щоденно проходити лабораторне обстеження з терміном очікування результатів аналізів – 5 хвилин.

Загальний бюджет проєкту становить  345 тис. грн, із них: 207 тис. грн – кошти обласного бюджету, 121 тис. грн – кошти Люботинської міської територіальної громади та 17 тис. грн – кошти Центру сімейної медицини.

Щиро дякуємо Конкурсній комісії обласного конкурсу мініпроєктів "Ефективна медицина в громаді", депутатам Люботинської міської ради за підтримку соціально значущого проєкту для нашої громади.

Разом переможемо!

 

Переглядів: 211
Дата публікації: 09:32 20.04.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>