17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони
17 квітня в Україні  відзначають День пожежної охорони

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони

Шановні працівники пожежної охорони, прийміть найщиріші привітання з професійним святом.

Ви обрали одну з найскладніших професій, пов’язану з боротьбою з найскладнішою стихією – вогнем. І ви з повною віддачею, без вихідних, з мужністю виконуєте службові обов’язки – рятуєте людські життя та матеріальні цінності.
  Дякую вам за вірність професійному обов’язку, за складну повсякденну працю, за готовність із ризиком для свого життя, у будні і свята прийти на допомогу тим, хто її потребує. Дякую за відданість професії вогнеборця в часи підступної російської агресії. Ви мужньо і впевнено тримаєте свій фронт, виявляючи силу духу, високий професіоналізм та людяність!
   Бажаю вам Перемоги і мирної праці у вільній Україні, і хай якомога менше буде тривожних викликів у вашій діяльності.
Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 11:44 17.04.2023