Майстер-клас у Люботинській бібліотеці для дітей

Великодні яйця у стилі декупаж

Напередодні Великодніх свят у творчій майстерні Люботинської бібліотеки для дітей відбувся майстер-клас з виготовлення Великодніх яєць у техніці декупаж. Зазвичай, ми  звикли фарбувати яйця до Великодня за допомогою харчових барвників, прихильники ж натуральності й природності роблять це так, як колись робили ще наші прабабусі — за допомогою лушпиння цибулі, березового листя, соків овочів тощо. Але, якщо ввімкнути трішки фантазії, то звичайну крашанку можна перетворити на справжній шедевр.

Бібліотечні фахівці запропонували дітям зробити декор із Великодніх яєць своїми руками — це чудовий спосіб створити святковий настрій та можливість проявити свої творчі здібності, відволіктися від емоційно-особистісних проблем. Жодних дорогих та специфічних матеріалів для такого декупажу не потрібно, все знайшлося під рукою. Для цього  знадобилися дерев’яні або варені яйця та різноманітні серветки із тематичними великодніми малюнками. Зараз у продажу є великий вибір, можна підібрати до душі будь-які, проте бажано, щоб візерунки були невеликими за розмірами, так простіше й цікавіше працювати. Став у нагоді також широкий м’який пензлик і білок від сирого яйця для склеювання.

Творчому натхненню та креативу учасників майстер-класу не було меж, діти старанно та із задоволенням виготовляли Великодні яйця в техніці декупаж, які можуть призначатися не тільки для їжі, а також бути прикрасою оселі у Великодні свята.

Під час проведення таких майстер-класів ми, перш за все, ставимо на меті зменшення стресу за допомогою творчості, трансформацію внутрішньої напруги у процесі створення композиції та розкриття творчого потенціалу.

Відділ культури, молоді та спорту.

Альбом:  Майстер-клас у Люботинській бібліотеці для дітей
Дата публікації: 20:39 07.04.2023