Згадаємо полеглих Героїв.

Більше року йде визвольна війна. Україна втрачає кращих своїх синів, патріотів, відчайдушних і сміливих бійців, які за покликом серця стали на захист Батьківщини.

Рік тому загинули хоробрі захисники України Чернишев Сергій Леонідович  і Пивоваров Сергій Михайлович.
Сергій Чернишев, 1988 року народження, загинув смертю хоробрих 31 березня в районі населеного пункту Богородичне Донецької області.
Сергій Пивоваров, 1981 року народження, героїчно загинув 1 квітня на території Святогірської лаври. Обидва Герої на фронті воювали з перших днів війни.
Дякуємо їм за подвиг, і низько схиляємо голови у глибокій пошані. Вічна пам’ять  і вічна слава Героям, які полягли за свободу України!
Ми не забудемо і не пробачимо! Нехай добрий спомин про захисників буде сильнішим за смерть і назавжди залишиться у вдячній пам’яті людей.
Герої не вмирають!
Альбом: Згадаємо полеглих Героїв.
Дата публікації: 08:55 31.03.2023