Щиро вітаю наших земляків – захисників України, добровольців і патріотів, які мають честь служити у лавах Національної гвардії України, захищати народ, цілісність і суверенітет держави від рашистської навали.
Від самого початку свого існування Національна гвардія України стала потужним військовим формуванням, і в 2014 році гвардійці одними з перших вирушили на схід України, щоб дати відсіч збройній агресії росії.
У найважчих період війни Національна гвардія є однією з провідних сил оборони України, проявляє при цьому велич духу, високу боєздатність української армії та готовність до останнього захищати Україну і її народ. Нацгвардійці гідно витримують всі випробування і здобули довіру та повагу всього українського народу й визнання світу. Ми дякуємо за кожен день, за кожен відвойований клаптик землі та за збережені життя. І нехай попереду ще будуть бої за визволення України, але ми вже впевнені у неминучій Перемозі.
Тож прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та побажання вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, стабільності та миру. Нехай любов до рідного краю та людська вдячність надають вам наснаги у боротьбі за визволення народу України. Бажаю вам Перемоги, аби вже в найближчому майбутньому кожен із вас міг святкувати її в родинному колі, з близькими й коханими!
Україна переможе!
Слава Україні!
Слава Національній гвардії!
З найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО