Сьогодні в повному обсязі відновив роботу Люботинський сектор Головного управління Державної міграційної служби.

На його відкриття завітали міський голова Леонід Лазуренко і начальник Головного управління ДМС у Харківській області Олександр Тімонов.

У відділі тепер можна буде відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки;
обміняти паспорт-книжечку зразку 1994 року на ID-картку;
вклеїти фотографію до паспорту громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку;
оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Записатися у підрозділ для отримання послуг можливо через сервіс «Електронна черга»: https://dmsu.gov.ua/services/online.html.
Для того, щоб зробити он лайн-запис до електронної черги для отримання послуг, необхідно спершу зайти на офіційний сайт ДМС України і обрати сервіс «Електронна черга». Далі обрати «Послуги для громадянина України» або «Послуги для іноземців» і далі, користуючись підказками сайту, зареєструватися до черги. За допомогою он лайн-сервісу можна здійснити запис на найближчі 2 тижні (15 день стає доступним для попереднього запису о 00 год.00 хв. щодоби, але з врахуванням робочих днів).
У відділі працює пільгова поточна черга, яка доступна тільки для наступних категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, громадяни з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік), вони приймаються без запису в електронну чергу.
Графік прийому громадян:
Понеділок-п’ятниця, з 9:00 год. – 16:00 год.
Під час повітряних тривог і за відсутності електроенергії надання адмінпослуг зупиняється.
Телефон для довідок: +38(068) 602-59-22.
Альбом:
Дата публікації: 12:56 20.03.2023