Вітаємо з професійним святом!
Вітаємо з професійним святом!

Вітаємо з професійним святом!

У третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом!

Цей день – вияв уваги і поваги до людей, які своєю працею забезпечують життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Робота ваша нелегка, але надзвичайно потрібна людям. Хочу висловити слова вдячності працівникам підприємств, які, не зважаючи на примхи погоди, на війну, виконують свої обов'язки сумлінно і відповідально та вживають усіх можливих заходів для забезпечення мешканців громади базовими життєвими послугами.

Сьогодні, коли ворог випробовує нас на стійкість, коли вся економіка відчуває значні труднощі і спрямована на підвищення обороноздатності держави та соціальний захист населення, ваша праця надзвичайно важлива і помітна. Від неї залежить життєдіяльність міської громади, адже ви тримаєте не менш важливий трудовий фронт. І кожен із вас робить усе можливе, щоб наблизити Перемогу! Кожен із нас бачить та цінує вашу щоденну нелегку роботу. Особливо сьогодні. Тож будьмо єдиними та зберігаймо спокій, підтримуючи Україну на шляху до Перемоги!

 Також хочу подякувати громадянам, які працюють у сфері побутового обслуговування, за вашу працю на користь громади. Ви є важливою частиною функціонування великого організму міської громади. Ви перебуваєте найближче до потреб людей і першими надаєте необхідну допомогу.

 Від імені міської громади висловлюю щиру вдячність та бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі.

Разом до Перемоги! Слава Україні!

З повагою,

міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Переглядів: 146
Дата публікації: 17:22 18.03.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>