Триває навчання добровольців, які записалися до «Гвардії наступу»

На вишколі вивчають, як поводитися зі зброєю, а також засвоюють основні правила стрільби, метання гранат, зокрема, відпрацьовують алгоритм надання медичної допомоги.
Тренування відбуваються на одному з полігонів у наближених до бойових умов.
Начальник бойової підготовки третьої бригади оперативного призначення Нацгвардії підполковник Артем Зінов'єв зазначив, що підготовка проходить у три етапи. Перший – загальновійськова підготовка, яка включає вогневу, інженерну підготовку, а також тактичну медицину та топографію. Другий етап – це підготовка спеціалістів: снайперів, кулеметників, гранатометників та екіпажі БТРів. Третій етап – це колективна підготовка, під час якої відпрацьовується виконання завдань у складі відділень, взводів, рот та батальйонів.
Зокрема, він акцентує, що тривалість підготовки становить не менше шести тижнів.
50-річний доброволець із позивним «Піонер» розповів, що приєднався до штурмового підрозділу «Спартан» у лютому.
«У мене є військовий досвід, тож наразі я є командиром стрілкового відділення. Зараз ми опановуємо навички поводження зі зброєю», – поділився «Піонер».
Національна кампанія «Гвардія наступу» стартувала в лютому. Записатися до штурмових підрозділів можна через 10 Центрів надання адміністративних послуг Харківської області (щоденно 09.00 – 16.00):
- Харків, проспект Архітектора Альошина, 11;
- Харків, вулиця Чернишевська, 55;
- Харків, Гімназійна набережна, 26;
- Мерефа, вулиця Культури, 2б;
- Богодухів, вулиця  Молодіжна, 2;
- Краснокутськ, вулиця Миру, 127;
- Лозова, вулиця Грушевського, 2;
- Первомайський, проспект Незалежності, 1;
- Красноград, вулиця Більовська, 94;
- Зміїв, вулиця Адміністративна, 16.
Окрім цього, можна записатися через сайт: nabir.np.gov.ua.
Дата публікації: 11:57 12.03.2023