Дорогі наші жінки!

Від усього серця вітаю вас зі святом весни, жіночності і любові – Днем 8 Березня!

Ми вдячні вам за вашу жіночність, теплоту, і надзвичайно сумлінне ставлення до роботи. За те, що ви створюєте в сім’ях, у робочих колективах атмосферу підтримки і взаємоповаги, всього того, чого потребує наша велика Люботинська родина.
Вже більше року ви мужньо справляєтеся з усіма викликами війни, демонструєте сміливість, відповідальність і самовідданість, постійно підтримуючи наших захисників і всіх потребуючих уваги.
І сьогодні, у складний час війни дуже хотілося б нам, чоловікам, щоб у атмосфері цього свята ви забули про негаразди і проблеми, якими, на жаль, є таким багатим наше сьогодення.
Бажаю вам міцного здоров’я та витривалості у важкий час і найшвидшої Перемоги над ворогом. Нехай ваша сила та енергія ніколи не згасають, справи будуть успішними, а дії – мудрими та розумними.
Міцного вам здоров'я, тепла, любові та жіночого щастя! Нехай здійснюються усі ваші мрії і бажання!
Зі святом вас, дорогі наші жінки!
Із найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 08:25 08.03.2023