Учні Люботинської музичної школи взяли участь у IІ міжшкільному конкурсі української музики юних виконавців на народних інструментах «Народні візерунки»

Вітаємо переможців! Бажаємо учасникам конкурсу та викладачам подальших успіхів і нових перемог.

Незважаючи на умови воєнного часу, мистецька освіта працює. Викладачі та діти разом вчаться новим формам та методам роботи, опановують комп’ютерні програми та досягають високих результатів у творчих конкурсах і фестивалях.
У лютому 2023 року відбувся IІ міжшкільний конкурс української музики юних виконавців на народних інструментах «Народні візерунки», що проходив на базі КПСМНЗ «Дитяча школи мистецтв №2 ім. П.І.Чайковського». Цей мистецький захід покликаний сприяти розвитку професійного рівня виконавців на народних інструментах, виховувати повагу до національного культурного надбання. Участь у конкурсі взяли 29 юних музикантів з чотирьох шкіл міста Харкова та області. Звучали гітара, бандура, домра, цимбали, баян, акордеон.
Щиро вітаємо наших переможців – учнів народно-оркестрового відділу КЗ СМО «Люботинська ДМШ»:
клас бандури викладача Вікторії Яківни ІВАХНЕНКО:
• Пономаренко Єлизавета – лауреат І ступеня;
• Кульмінська Валерія – лауреат ІІ ступеня;
• Сабіна Анна – лауреат ІІ ступеня;
клас баяну-акордеону викладача Миколи Івановича ТКАЧЕНКА:
• Лебеденко Михайло – дипломант;
• Петрашов Богдан – дипломант;
• Морозов Данило – дипломант;
• Сухина Назар – дипломант;
• Сухина Єгор – лауреат ІІ ступеня;
• Роман Богдан – лауреат ІІІ ступеня;
клас гітари викладача Тетяни Володимирівни КИРИЧЕНКО:
• Репецький Євгеній - лауреат ІІ ступеня.
Дякуємо організаторам конкурсу та членам журі за професійну оцінку нашої роботи.
Бажаємо учасникам конкурсу та викладачам подальших успіхів і нових перемог.
Концерт лауреатів конкурсу, до якого увійшли вступи наших учнів Пономаренко Єлизавети (бандура) і Сухини Єгора (акордеон), можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=WEr4RVhrt0c

Альбом: Учні Люботинської музичної школи взяли участь  у IІ міжшкільному конкурсі української музики юних виконавців на народних інструментах «Народні візерунки»
Дата публікації: 10:42 23.02.2023