Вітаємо переможців

У лютому 2023 року учні класу сольного співу (академічний вокал) КЗ СМО «Люботинська ДМШ» дистанційно взяли участь у Всеукраїнському вокальному конкурсі «Зимовий мотив» (м.Миколаїв). Він проходив в два тури – відбірковий і основний. Всі наші учасники пройшли в ІІ тур, стали лауреатами.
Тож вітаємо учнів класу Аліни Сергіївни БОЙКО і концертмейстера Ірини Володимирівни БРЕСЛАВЕЦЬ із перемогами:
• Михайло АМБАРЦУМЯН – лауреат І ступеня;
• Ольга ГОТВЯНСЬКА - лауреат ІІ ступеня;
• Марія ГОТВЯНСЬКА - лауреат ІІ ступеня;
• Діана БЕЛИЦЬКА - лауреат ІІ ступеня.
Бажаємо творчого натхнення та нових перемог!
Альбом: Учні КЗ СМО «Люботинська ДМШ» дистанційно взяли участь у Всеукраїнському вокальному конкурсі «Зимовий мотив»
Дата публікації: 10:38 23.02.2023