Герої не вмирають, вони живуть у вдячній людській пам’яті

Герої не вмирають, вони живуть у вдячній людській пам’яті.
Триває війна, і в цій кривавій і несправедливій війні, яку розв’язала проти українського народу підла й ганебна російська федерація, щодня захисники своєю кров’ю виборюють свободу України. І щодня велика Перемога здобувається ціною здоров’я і життя наших воїнів. Війна забирає найкращих.
У Люботинській міській громаді дві непоправні втрати – під час захисту Батьківщини героїчно загинули воїни Дугін Роман і Чанишев Ренат.

Дугін Роман Володимирович народився 07.03.1986 р. Закінчив загальноосвітню школу № 3, працював на заводі робітником.
За станом здоров’я до армії не призивався, але коли Україна була в небезпеці, у 34 роки отримав воєнний білет, і в жовтні 2021 року вступив до штурмового батальйону «Айдар». Брав участь у боях за Волноваху, Авдіївку.
Роман – молодший сержант, був командиром відділення. Мужньо захищав Україну від російських окупаційних військ, даючи гідну відсіч загарбникам і героїчно виконуючи складні завдання на полі бою, як командир бойової машини.
У січні Роману вдалося на декілька днів відірватися від війни, щоб у колі рідних та друзів відсвяткувати Новий рік, який став для нього останнім.
7 лютого у запеклих боях під містом Бахмут, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України, виборюючи мир і спокій на нашій землі, Роман героїчно загинув.
Без батька залишилася восьмирічна донька Інна.
Церемонія поховання загиблого Героя-земляка проходитиме 11 лютого о 15:00 на Алеї Слави центрального кладовища.

Чанишев Ренат Камілович народився у місті Харкові 16.05. 1979 р. Закінчив загальноосвітню школу № 124. Навчався у технікумі, далі з 19 років працював на заводі «Турбоатом» слюсарем.
Чотири роки тому став жителем Люботинської громади, проживав у сел. Манченки.
1 липня 2022 року добровольцем пішов захищати Україну від ворожої навали. Був навідник танкового взводу танкової роти. Ренат був сміливим і хоробрим воїном.
5 лютого під час виконання бойових завдань отримав травму, несумісну з життям.
Сиротою залишилася одинадцятирічна донька Каміла.
Поховають Рената у місті Харкові, де він народився.

У глибокій скорботі схиляємо низько голови перед подвигом Героїв, які боронили рідну землю, захищали нас і віддали своє життя за Україну.
Найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих Героїв, поділяємо ваш біль утрати та сумуємо разом із вами.
Ми не забудемо Героїв! І не пробачимо ворогам!
Світла пам’ять Героям! Герої не вмирають!

Альбом:
Дата публікації: 19:08 10.02.2023
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024
Золочевська А. А.   12.04.2024
ЦНАП інформує: Оновили сервіси для ВПО в Дії. Оформлюйте довідку та допомогу для всієї родини   09.04.2024
Проєкти рішень від 09 квітня 2024 року   09.04.2024
Розпорядження № 60 "Про скликання LIV (позачергової) сесії Люботинської міської ради VIII скликання"   09.04.2024
Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради за 1 квартал 2024 р   08.04.2024
Повідомлення про намір встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання    05.04.2024
Виконавчий комітет Люботинської міської ради запрошує на роботу   04.04.2024