Оголошення

переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Люботинської міської територіальної громади

На оголошення про проведення конкурсу від 05.01.2023 р. до конкурсної комісії надійшла 1 заява на участь – від Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради Харківської області (далі – ВУКГ ЛМР ХО).

Юридична адреса учасника: Харківська область, м. Люботин, вул. Слобожанська, 151-а.

Заява на участь і конкурсна пропозиція були надіслані у встановлені строки. Наданий пакет документів відповідає ухваленій конкурсній документації.

За результатами голосування, враховуючи значний досвід роботи підприємства у комунальній сфері, в тому числі у сфері поводження з відходами, відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від 06.02.2023 р. №2 переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Люботинської міської територіальної громади визначено ВУКГ ЛМР ХО (м. Люботин, вул. Слобожанська, 151-а), керівник – ЄВТУШЕНКО Олег Олександрович.

Дата публікації: 08:25 07.02.2023