Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства
Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства

Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства

Гарячі лінії для постраждалих від домашнього насильства: урядовий контактний центр – 1547 (з мобільного або стаціонарного), Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного)

 
Правоохоронні органи (поліція)
      Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до райвідділу та написати заяву. Правоохоронці можуть, зокрема, винести кривднику терміновий заборонний припис, надати пораду щодо подальших дій та наявних надавачів послуг, а також скерувати вас (разом із дітьми) до убезпеченого притулку для постраждалих осіб.
 
Медичні установи
      Якщо ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, зверніться до лікаря для отримання медичної допомоги та документування у медичній картці ознак того, що з вами сталося. Надалі це допоможе притягнути кривдника до відповідальності, якщо ви звернетеся до правоохоронних органів.
 
Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
      У центрі соціальних служб ви зможете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації. Якщо через загрозу насильства вам немає де жити, то можуть допомогти вирішити питання з місцем перебування (наприклад, скерують до притулку для постраждалих від домашнього насильства).
 
Управління соціального захисту населення
       Уповноважена особа (координатор) з питань запобігання та протидії насильству.Тут приймуть заяву про вчинення у Вашій сім’ї насильства та та скерують вас для отримання необхідної допомоги.
 
Служба у справах дітей
      Якщо у вашій сім’ї є діти, вони так само або страждають від насильства, або є його свідками. Відповідна служба втрутиться у ситуацію та захистить права дітей.
 
Суд
       Залежно від ступеню тяжкості насильства суд, зокрема, може до півроку обмежити доступ кривдника до вас та ваших дітей, а також скерувати його до проходження спеціальної програми, спрямованої на змінення його поведінки в сім'ї.
 
Центр безоплатної вторинної правової допомоги
       Особи, постраждалі від домашнього насильства, мають право отримати послуги адвоката безкоштовно.
 
Гарячі лінії для постраждалих від домашнього насильства
Урядовий контактний центр – 1547 (з мобільного або стаціонарного)
Інформаційна консультація, психологічна підтримка, реєстрація відповідного звернення до державних органів. Цілодобово і безкоштовно.
Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного)
Цілодобово, безкоштовно, анонімно. Інформаційна, соціально-психологічна та юридична підтримка.
 
                                                                       Управління соціального захисту населення  ЛМР
Переглядів: 124
Дата публікації: 11:15 06.02.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>