Невиробничий травматизм
Невиробничий травматизм

Невиробничий травматизм

Будьте уважні та бережіть своє життя!

      Травматизм – сукупність травм, що виникають у певної групи населення за певний проміжок часу.

Розрізняють такі види травматизму:

 - виробничий

 - невиробничий.

      Невиробничий травматизм включає такі види: (залізничний, автодорожний, авіаційний), побутовий, вуличний, спортивний, дитячий. До дитячого травматизму належать всі види невиробничого травматизму у дітей. Дитячий травматизм виділений в окрему групу лише з біологічних міркувань. Причини невиробничого травматизму у дітей і дорослих однакові.

Загалька кількість  нещасних випадків невиробничого характеру зафіксованих в нашій громаді в 2022 році складає 475, з них 29- нещасні випадки з дітьми віком до 14 років.

Переважну кількість випадків  становлять травми в наслідок падіння. В 2022 році  таких травм зафіксовано 303, з них 29  - травми в наслідок падіння  у дітей віком до 14 років.

      Друге місце по кількості, займають  травми пов’язані з випадковою дією неживих механічних сил.  Таких випадків  в 2022 році зафіксовано 128.

      Травма- одна з головних причин смерті людей віком до 40 років.

      Внаслідок автомобільно-дорожних травм щорічно  гине людей більше, ніж  від  усіх  інших травм. Ці травми є головною причиною смерті людей молодого віку.

      Дорожно-транспортний травматизм об’єднує всі види травм, які завдаються транспортними засобами (якщо потерпілі не пов’язані з професійною діяльністю), незалежно від того, був потерпілий у машині (водій, пасажир) чи ні (пешохід, велосипедист).

       В 2022 році внаслідок  транспортих нещасних випадків  постаждало 7 осіб, нажаль всі зі сметрельним наслідком.      

       Боротьба з травматизмом складається із двох частин: профілактики травматизму й організації медичної допомоги при травмах. Профілактика травматизму потребує здійснення просвітницьких заходів, метою яких є запобігання ризикованій поведінці, що може призводити до травмування людини.

 Будьте  уважні та бережіть своє життя!

Переглядів: 393
Дата публікації: 11:14 06.02.2023
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>