Скасувати статус ВПО можна і на порталі Дія

ДІЯ продовжує роботу по цифровізації послуг

Цифровізуємо послуги для вимушених переселенців. Скасувати статус ВПО можна і на порталі Дія
Сервіс вже працює у застосунку, тепер скасування статуса внутрішньо переміщеної особи доступне і з компʼютера. Додали послугу на портал Дія, щоб люди, які не мають смартфона, також могли скористатися онлайн-сервісом без черг та паперів.
Тож якщо ви були вимушеним переселенцем і повернулися додому, скасуйте статус ВПО на порталі Дія  https://diia.gov.ua/services/skasuvannya-statusu-vpo
Для цього треба мати:
-  довідку ВПО в застосунку Дія
-  електронний ключ: КЕП чи Дія.Підпис
 Послуга повністю автоматична. Це виключає людський фактор та пришвидшує обробку заяви. Більше не доведеться ходити в держустанови та очікувати кілька днів на рішення чиновника.
Трансформуємо: послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції.
Дата публікації: 09:44 03.02.2023