Нормативна грошова оцінка земель:

визначено коефіцієнт індексації за 2022 рік

Відділ земельних відносин Люботинської міської ради Харківської області  інформує, що  за інформацією Державної служби статистики, індекс споживчих цін за 2022 рік становить 126,6 %.
     Пунктом 289.2 статті 289 Податкового кодексу, зокрема, визначено, що, у разі якщо індекс споживчих цін перевищує 115 відсотків, такий індекс застосовується із значенням 115.
     Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК індекс споживчих цін, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, застосовується із значенням 100 відсотків:
за 2017-2022 роки - для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги);
за 2017-2020 роки - для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення.
        Відповідно, значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2022 рік становить:
  • для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) - 1,0;
  • для земель і земельних ділянок (крім сільськогосподарських угідь) - 1,15.
        Цей коефіцієнт застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель.

Відділ земельних відносин Люботинської міської ради Харківської області
Дата публікації: 13:20 17.01.2023