ДІЯ - державні послуги онлайн

Витяг з ЄДР тепер на порталі ДІЯ

На зображенні може бути: текст

Створюємо зручний державний сервіс для бізнесу. Тепер на порталі Дія можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру (ЄДР)
Цифровізували один з найпопулярніших документів для підприємців. Отримуйте витяг з ЄДР без довгих очікувань і з меншим адмінзбором ???????? https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr
Що це за документ
Витяг з ЄДР підтверджує, що ви мали або маєте бізнес, а також містить інформацію про діяльність компанії. Він необхідний в багатьох життєвих ситуаціях підприємців. Наприклад, під час підписання договорів чи для отримання послуг у банках.
Раніше витяг отримували офлайн в реєстратора, нотаріуса чи в ЦНАПах. Потрібно було сплатити адмінзбір та чекати добу. На порталі Дія ви отримаєте документ миттєво, ще й за 100 грн замість 130
Зручно та швидко.
Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство юстиції України за підтримки Програма EGAP, що впроваджується Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Дата публікації: 19:08 08.01.2023
31.03.2024