Оголошується конкурс з відбору надавача послуг із утримання об’єктів благоустрою, у тому числі доріг громади протяжністю 275,29 км, на території Люботинської міської територіальної громади

Кінцевий строк подання – 03.02.2023 р.

До участі у конкурсі запрошуються підприємства усіх форм власності, які мають відповідну матеріально-технічну базу, досвід роботи або ліцензію на виконання певних робіт з утримання та ремонту об’єктів блугоустрою.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:
Виконавчий комітет Люботинської міської ради;
62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 26.

Найменування об’єкта конкурсу:
об’єкти благоустрою на території Люботинської міської територіальної громади.

Прізвища, посади, адреси та телефони посадових осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з часниками конкурсу:
заступник голови комісії, начальник відділу з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою Віталій МАСЛАК; м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, кабінет №1, тел. 741-11-63.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
конкурсна пропозиція подається особисто або поштою;
адреса – 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 26;
кінцевий строк подання – 03.02.2023 р.

Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:
місце і час проведення конкурсу – 62433, Харківська обл., м. Люботин, вул. Слобожанська, 26,  кабінет №1;.
Дата - 06.02.2023 р.;
Час - 13-00.

Підприємствам, які мають намір взяти участь у даному конкурсі, необхідно  надати організатору відповідну заявку на участь, після чого вони зможуть поштою або особисто отриману конкурсну документацію для подальшого надання організатору необхідних документів та конкурсної пропозиції.
Дата публікації: 14:30 05.01.2023
31.03.2024