Люботин – місто талантів

Наші люботинські діти – окраса міжнародних конкурсів і фестивалів!

Вітаємо зірковий дитячий колектив народних інструментів «Люботинські музики» із отриманням найвищої нагороди – ГРАН-ПРІ – на Міжнародному двотуровому благодійному фестивалі-конкурсі «Зірковий Миколай», який проходив 19 – 25 грудня у місті Чернівці.
Талановитий дитячий колектив Люботинської гімназії № 1 у складі Івана Кризького, Івана Захарова, Сергія Соколова, Івана Пащенка, Анни Бурди – неодноразовий переможець престижних конкурсів міжнародного рівня. Історія творчого колективу налічує більше 30 років. Він є лауреатом Міжнародного фестивалю народної музики «Райдужний світ народних мелодій», лауреат міжнародних конкурсів: «Південний експрес», «Таланти третього тисячоліття», IV Всеукраїнського фестивалю ансамблевої музики «Рондо»; учасник багатьох обласних і всеукраїнських телевізійних конкурсів: «Таланти твої, Україно», «Сонячні кларнети», «Слобожанські передзвони».
Ми пишаємося досягненнями юних музикантів і бажаємо талановитому колективу «Люботинські музики» яскравих успіхів, нових творчих злетів і досягнень.
Очолюють дитячий колектив його незмінні керівники – В’ячеслав Михайлович Будьонний і концертмейстер Тамара Іванівна Волошина.
Альбом: Люботин – місто талантів
Дата публікації: 10:53 28.12.2022