ДПС у Харківській області інформує

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Указами Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 18 квітня 2022 року № 259/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 17 травня 2022 року № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», від 12 серпня 2022 року № 573/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» та від 07 листопада 2022 року № 757/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» в Україні введено воєнний стан.

На сьогоднішній день 19 центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Харківській області при Державних податкових інспекціях поновили свою роботу в умовах дії правового режиму воєнного стану та задіяні у наданні адміністративних послуг.
   Наразі платники податків можуть отримати наступний спектр послуг: адміністративні послуги та функції сервісного обслуговування платників податків незалежно від місця обліку платника податків (наказ ДПС України від 28.03.2022 № 173 «Про забезпечення безперебійної роботи територіальних органів ДПС» (зі змінами).
   З метою збереження життя та здоров'я працівників ЦОПи Борівської, Вовчанської, Київської, Барвінківської, Великобурлуцької, Золочівської, Ізюмської та Куп’янської державних податкових інспекцій Головного управління ДПС у Харківській області не працюють та знаходяться в простої до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю та здоров'ю працівників.

Детальніше за посиланням:

Дата публікації: 13:01 20.12.2022