Інформація щодо ZERO WASTE програми
Інформація щодо ZERO WASTE програми

Інформація щодо ZERO WASTE програми

У 2021 р. м. Люботин приєдналося до програми «Zero Waste Europe», відповідно до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 09.02.2021 р. №37, ставши другим містом-кандидатом на шляху до Zero Waste сертифікованого міста після м. Львова.

Виконавчий комітет Люботинської міської ради спільно з організацією Kharkiv Zero Wastе розробили план дій на період 2021–2030 рр. для досягнення бажаних показників. Було проведено інформаційну кампанію в т.ч. серед представників бізнесу та у освітніх закладах.

Нещодавно проведено аудит відходів та брендів у м. Люботині, для чого використано 2 контрольні локації: центральний міський парк та житловий масив «Барабашове поле» (вул. Будівельна). Найбільший відсоток серед досліджених відходів склали органічні відходи.

У 2022 р. було встановлено перший (тестовий) громадський компостер на території житлового масиву «Барабашове поле». Запрошуємо мешканців як квартир, так і приватного сектору, долучатися до впровадження компостування органічних відходів. Це зменшує об’єм відходів, що накопичуються у місцях збирання ТПВ та на Ваших подвір’ях, і при правильному користування компостером забезпечить Вас якісним чистим добривом.

Цей проєкт виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Приєднані документи:

Аудит
Переглядів: 263
Дата публікації: 10:24 20.12.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>